Twój doradca
ubezpieczeniowy
ubezpieczenia Koszalin

mb.argus@gmail.com

+48 609 661 993

OC - ubezpieczenie obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy samochodów w Polsce. Obejmuje szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest m.in. uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utratą zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku.

 

AC - jest ubezpieczeniem dobrowolnym zapewniającym pokrycie kosztów naprawy, bądź odszkodowanie w wielu sytuacjach: od drobnych uszkodzeń (np. stłuczki, wandalizmu), aż do szkody całkowitej (np. utraty samochodu w wyniku pożaru, działania sił natury) lub utraty pojazdu w wyniku kradzieży.

 

NNW - przedmiotem ubezpieczenia jest życie oraz zdrowie zarówno kierowcy, jak i pasażerów samochodu w sytuacjach związanych z użytkowaniem samochodu.

 

ASSISTANCE - jest dobrowolnym ubezpieczeniem, dzięki któremu otrzymasz pomoc nie tylko w wyniku wypadku, ale również w przypadku awarii oraz kradzieży auta.

 

SZYBY - ubezpieczenie pokrywa koszty naprawy albo wymiany szyb na nowe, obejmuje uszkodzenia wynikające z działania osób trzecich, gradobicia, upadku gałęzi czy kamyków na drodze.

 

FLOTA - ubezpieczenie skierowane do przedsiębiorców posiadających od 1 do ... pojazdów. W ramach jednej umowy można ubezpieczyć zbiorczo wszystkie Państwa samochody – osobowe i ciężarowe, które zostały zarejestrowane na terenie Polski. 

powrót

Argus Koszalin

ubezpieczenia komunikacyjne

ARGUS Horbacz, Lemańczyk, Burdecka sp. j.

ul. Franciszkańska 18

75-254 Koszalin

ARGUS © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i wykonanie: treborprojekt

mb.argus@gmail.com
mob +48 609 661 993
tel. +48 94 343 51 50
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 16.00